niedziela, 14 kwietnia 2013

Warszawa - nowy samochód polskiej produkcji, do kupienia w 2014 roku.


Legendarna polska marka wraca do łask. Projekt nowej Warszawy to unikalny na skalę ogólnokrajową pomysł odrestaurowania i przywrócenia dawnego blasku PRL-owskiej perły. Inicjatywę wspiera PowerSport i Elite Circle, organizatorzy Rage 2013 - motoryzacyjnego wydarzenia roku.
warszawa_1_650
Pomysł stworzenia następcy samochodu Warszawa, ma nie tylko na celu wskrzeszenie legendy, ale również zaprezentowanie tego, jak mogłaby wyglądać ona w XXI wieku, oczywiście zachowując charakterystyczne przetłoczenia i cechy poprzednika. Nowy model będzie napędzany silnikiem o pojemności 6.0 V12, albo 5.0 V8 , a całość samochodu będzie wykończona, dbając o najdrobniejsze nawet szczegóły.
warszawa_2
-Zależy nam bardzo, żeby każdy Polak usłyszał o Nowej Warszawie, a całym projektem chcemy sprawić, że ludzi będą wierzyli we własne marzenia, że nie trzeba mieć od razu milionów na koncie, żeby działać i realizować idee. Do projektu podchodzimy z sercem, wiarą i wizją. Chcemy wykonać jeden mały krok dla Polskiej motoryzacji i dla Polaków” - mówi Michał Koziołek - inicjator Projektu
warszawa_3
Projekt w tej chwili jest już w bardzo zaawansowanej fazie. Kolejny etap działań to rozpoczęcie prac nad prototypowym nadwoziem, które będzie w pełni funkcjonalne i całkowicie bezpieczne, a gotowy prototyp będzie zarejestrowanym autem. Aby go jednak sfinalizować potrzebne są znaczne nakłady finansowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz